+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

Bazı eşsiz özelliklerimiz

+ 1000 Müşteri

+120 Premium tur

09:00-19:30 Destek

2 Dil Aktif

Erişilebilirlik yönetimi

Evcil hayvan desteklenir


"Abidos Travel"

2005 yılında kurulan ABİDOS TURİZM,geçmişten günümüze başarıyla taşıdığı turizm geleneğiyle,özgün ve yaratıcı konsept turları düzenler.

Tüm dünyada keyifle seyahat edebileceğiniz yerlere konforlu ve özenle tasarlanmış turlar organize eden ABİDOS TURİZMievinizden çıkıp dünyaya adım attığınız andan evinize döndüğünüz ana kadar her detayı profesyonelce planlar ve size kendinizi özel ve eşsiz hissettiren bir seyahat deneyimi sunar.

Müşterilerimiz ne dedi?

Image

Gülümser Şen Günvar

"Hiç bitmesin dediğimiz 31 Temmuz çıkışlı Karadeniz turumuzun dönüş yoluna geçmiş bulunmaktayız. Başta bizlere karşı çok sabırlı olan, tüm gezi boyunca bilgilerini paylaşan rehberimiz Ilhan beye , kaptanlarimiza, yardımcımız Sadettin'e kısaca Abidos'a teşekkür ederiz. Iyi ki gelmişiz dediğimiz bir tur oldu"

yaşında Çanakkale de yaşıyor Karadeniz Turu turuna katıldı
Image

Sevgi Özçelik

"Turumuzdan çok memnun kaldık başta tura çıkarken endişelerim vardı ama tur başladıktan sonra endişelerini yersiz olduğunu anladım benim için çok keyif aldığım turlarına biriydi bundan sonra tura gitmek istediğimde kesinlikle ilk tercihim abidos tur olacak.Rehberimiz İlhan Bey'e, Saadettin' e, şöforlerimizin her ikisinede dikkatli araba kullandiklari için teşekkürler yöresel yemeklerde olursa daha güzel olacağını düşünüyorum. Ama görsel olarak süper ve doyurucu bir tur. Tekrar herkese çok teşekkür ediyorum"

yaşında Çanakkale de yaşıyor Karadeniz Turu turuna katıldı