+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

AVRUPA TURU

1 Ağustos 2018 | 17 GÜN 16 GECE
Paylaş
Kişi Bası 975
 • Lüks Otobüs
 • Beş Yıldızlı
  Otel
 • Dört Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Tekne
  Turu
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Araç İçi
  İkramlar


Açıklama

Yazdır

AVRUPA TURU

Büyük Avrupa Turu, Avrupa'nın birbirinden güzel 11 ülkesini ve 25 şehrini kapsayan, 16 gece 17 gün süren, 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklama seçeneği ile benzeri programlardan ayrılan seçkin bir programdır. Kavala, Selanik, Igomenitsa, Bari, Napoli, Roma, Pisa, Floransa, Venedik, San Remo, Nice, Monaco, Monte Carlo,Cannes, Paris, Bruge, Amsterdam, Marken, Volendam, Berlin, Prag, Budapeste, Nis, Sofya, Plovdiv


Tur Programı

1.Gün
Gece saat 22:00'da Cumhuriyet Meydan’ı önünde buluşarak İpsala sınır kapımıza doğru yola çıkıyoruz. Keşan’da ihtiyaç molamızdan sonra İpsala sınır kapımıza geçiyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerimizi yaptırıp Yunanistan tarafına geçiyoruz.
2.Gün
Pasaport ve gümrük işlemleri kontrolü sonunda Yunanistan’a geçerek Dedeağaç-Gümülcine-İskeçe üzerinden Selanik’e varış. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde Kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali,Büyük İskender heykeli görülecek yerler arasında. Panoramik turumuz sonrasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Kısa bir dinlenme molası sonrası Selanik’in kafeleriyle meşhur kordon boyunda yürüyüş yapıp kafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frappe'nin tadına bakıyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zaman ardından belirtilen saatte buluşarak İgoumenista limanına hareket ediyoruz. Yapılıcak gümrük işlerini takiben feribotta grubumuz için ayıltılmış yerlerimize geçiyoruz. Geceleme feribotta.
3.Gün
Sabah saatlerinde İtalya'nın liman kenti Bari'ye varış takiben Otobüsümüz ile Napoli'ye hareket Napoli'de panoramik şehir turu ve öğle yemeği imkânı. Pompei Turunu gerçekleştiriyoruz. Vezüv yanardağının eteklerinde kurulmuş olan ve dünyanın günümüze dek eski halini en iyi yansıyacak şekilde korunmuş olan sayılı antik kentlerinden Pompei de yanardağı patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş dükkanlar, köylülerin yaşamış oldukları evler,anfi tiyatro,şehir meydanı görülecektir. Pompei kalıntılarını gördükten sonra İtalya'nın başkenti olan Roma’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben dinlenmek amaçlı otelimize geçip serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile beraber extra olarak ışıklar altında Roma gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizde ilk olarak Roma'nın en yüksek tepesi olan Âşıklar tepesinden Roma'nın (20 €) ışıklar altındaki halini görme imkânını bulacağız. Ardından Navona meydanı,Panteon,Colosseum,Via Del Corso,Piazza,Del Popolo boyu gecenin büyülü ışıkları altında yeniden keşfedeceğiz. Geceleme otelimizde.
4.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde yapıyoruz. Kahvaltımızdan sonra siz değerli misafirlerimiz ile beraber panoramik Roma gezisi için yola çıkıyoruz. Gezimiz esnasında görülecek yerler arasında; Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan ve San Pietro Katedrali, Dünyaca ünlü heykel traş Michelangelo'nun yaptığı İsa'nın çarmığa gerilmesinden sonra bedeninin Meryem ananın kucağında can verdiği anı resmeden heykel, Pieta Collosseo,Roma Forumu,Traiano Forumu,Circo Massimo yarış alanı,Mussolini'nin halka seslendiği Venedik meydanı,Vittoriano zafer anıtı, Aşk Çeşmesi ve İspanyol merdivenleri bulunmaktadır. Panoramik tur sonrası şehirde serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde
5.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde yapıyoruz. Kahvaltımızın bitiminde Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Floransa şehrinde panoramik bir tur yapıyoruz daha sonra Venedik’e varış serbest zaman. Geceleme otelimizde
6.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde yapıyoruz. Kahvaltımızdan sonra Venedik şehir turumuza başlıyoruz. Vaporettolar ile San Marco meydanına geçiyoruz. Burada San Marco meydanı, Bazelika,Dükler Sarayı,İşkence Köprüsü,Saat Kulesi,Büyük Kanal ve Rialto köprüsünü görüyoruz. Kafelerde dinlenip alışveriş yaptıktan (serbest zaman) sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
7.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Kahvaltı bitiminde Nice doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız yolumuz üzeri bulunan Milano şehrinde kısa bir panoramik şehir turundan sonra Cenova güzergâhını takip ederek Avrupa'nın ve Fransa'nın incisi Nice varıyoruz. Yerleşme ve geceleme otelimizde. İsteyen misafirlerimiz ile Extra Monaco / Monte Carlo Turu Monaco / Monte Carlo Turu: 50 €
8.Gün
Sabah kahvaltısı otelimizde alıyoruz. Kahvaltımızdan sonra Fransa'nın 5. büyük şehri olan Nice sosyetik bir turizm başkentidir. Ilıman iklimi plajları diğer güzellikleri ile büyüleyicidir. Panoramik şehir turumuzda Promenade Des Anglaisc,Nice Limanı,Massena Meydanı,Çicek Pazarı,Adliye Sarayı,Akropolis,Jean Medeam Bulvarı gördükten sonra mağazalar ve hediyelik eşya dükkânlarında vereceğimiz alışveriş molamızdan sonra otelimize dönüyoruz. Dileyen müşterilerimiz ile extra St.Tropez ve Cannes turu. Geceleme Otelimizde. Extra St.Tropez ve Cannes Turu: 30 €
9.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Kahvaltımızdan sonra Dünyaca hem ünlü hem cazibeli başka bir büyülü şehir doğru yola çıkıyoruz. Bir çok hikâye roman ve filme konu olmuş Paris'e varıyoruz. Gece arzu eden müşterilerimiz Ressamlar Tepesi Turu.Geceleme otelimizde.
10.Gün
Sabah kahvaltısı otelimizde alınacak olup kahvaltımızdan sonra panoramik Paris şehir turuna başlıyoruz. Eifel kulesi,Louvre Müzesi,Zafer Beydanı ve Takıları ile ünlü alışveriş caddesi,Rivali,Champ Elysees,Napolyon Mezarı,Opera Meydanı,Concorde Meydanı,Notre Dame Katedrali görünecek ve gezilecek yerler olup rehberimizin uygun gördüğü yerde alışveriş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
11.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Kahvaltımızdan sonra kanallar şehri Amsterdam'a doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında yeşillikler ve eşsiz doğa manzaralarını seyrediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan birinci ve ikinci Dünya savaşlarında en iyi korunan kent olan Brugges'e uğrayacağız.Brugges'ta bin yıllık geçmişi barındıran kanalları, dar sokakları,köprüleri,tarihi yapıları ve meydanları göreceğiz daha sonra yolumuza devam edip Amsterdama varıyoruz.Otelimize yerleşme ve geceleme otelimizde
12.Gün
Sabah kahvaltımız otelimizde yapıyoruz daha sonra panoramik şehir turuna çıkıyoruz. Bu turumuzda Dam meydanı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Kraliyet Sarayı görülüp kısa bir alışveriş molamızdan sonra otelimize dönüyoruz. Öğlenden sonra misafirlerimiz ile Marken & Volendam Turu Markermeer Gölü kenarında bulunan ve bir balıkçı kasabası olan Volendamda limanda taze deniz ürünleri yiyebilir ve hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Daha sonra kara yolu ile bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük ada Marken'i ziyaret edeceğiz. Tur sonu otelimize dönüş geceleme otelimizde.
13.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Kahvaltıdan sonra Berlin'e doğru yola çıkıyoruz. Hollanda’nın ve Almanya'nın eşsiz doğa güzelliklerini seyrederek yolculuk yapıyoruz. Bu yolculuğumuzun sonunda Berlin'e varıyoruz. Berline varışımızda panoramik şehir turuna başlıyoruz. Zoo istasyonu,Check Point,Charlie,Bradenburg Kapısı,Postdamen Platz,Neue Nationel Galerie,Berlin Flarmani Orkestrası,Berlin Olimpiyat stadyumu görülüp otelimize dönüş geceleme otelimizde.
14.Gün
Sabah kahvaltımız otelimizde yapıyoruz.Kahvaltımızın ardından Prag'a doğru yola çıkıyoruz.Prag'a vardığımızda; Prag Kalesi,St. Virus Katedrali,Cumhurbaşkanlığı Sarayı,Eski Şehir Meydanı, Astonomik Saat Kulesi,13.YY'da Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü görülecek yerler olup daha sonra otelimize dönüş geceleme otelimizde.
15.Gün
Sabah kahvaltımız otelimizde alıyoruz. Kahvaltıdan sonra Viyana'ya varıyoruz. Viyana’da kısa bir şehir turu yapıyoruz daha sonra Budapeşte'ye geçiyoruz. Budapeşte’ye vardığımızda panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Erszebet Köprüsü,Gellert Tepesi,Balıkçılar Kulesi,St. Mahias Katedrali,Zincirli Köprü,Parlamento binası,Kahramanlar Meydanı gezip görülecek yerler olup tur bitimi otelimize dönüş ve otelimize yerleşme. Gece dileyen misafirlerimiz ile birlikte extra Tuna Nehri Tekne gezisi Extra Tuna Nehri Tekne Gezisi : 35 €
16.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz. Kahvaltımızdan sonra Budapeşte'ye veda ediyoruz. Akşam saatlerine doğru Niş'e varıyoruz. Niş'e vardığımızda panoramik şehir turu yapıyoruz. Daha sonra otelimize geçip yerleşme ve geceleme otelimizde.
17.Gün
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyoruz kahvaltıdan sonra İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Pirot- Sofya - Plovdiv - Svilingrad ve Kapıkule sınır kapımıza varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türkiye'ye Ülkemize giriş yapıyoruz. Edirne’de ihtiyaç molamızdan sonra akşam saatlerinde Çanakkale’ye varıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

Mercedes - Benz Otobüsler ile Ulaşım , Profesyonel ve Yerel Rehberlik , 4 veya 3 Yıldızlı Otellerde Konaklama , Sabah Kahvaltısı , Seyahat Sağlık Sigortası , Araç İçi İkramlar.


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler


Bunlar da ilginizi çekebilir

FRANSA - İTALYA IV

5 TEMMUZ 2018 | 8 GECE 9 GÜN

AVRUPA TURU

1 Ağustos 2018 | 17 GÜN 16 GECE

ATİNA - SELANİK TURU

19 TEMMUZ 2018 | 3 GECE 4 GÜN

AVRUPA TURU X

15 TEMMUZ 2018 | 7 GECE 8 GÜN