+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

ATİNA TURU

12 Ağustos 2018 | 4 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 385
 • Lüks Otobüs
 • Beş Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Akşam
  Yemekleri
 • Profesyonel
  Rehberlik

Açıklama

Yazdır

ATİNA TURU

Bayram tatilinde , eşsiz bir tatil fırsatı!


Tur Programı

1.Gün
Siz değerli misafirlerimizle saat 22.30’da Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında buluşma. 23.00 ‘da hareket. Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz süresince sıcak – soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz.
2.Gün
ATİNA - VOULİAGMENİ Verilecek kahvaltı molasının ardından otele yerleşme. Misafirlerimiz gün boyu havuz, plaj, spa gibi etkinliklere katılabilirler. Konaklama otelde.
3.Gün
ATİNA ŞEHİR TURU Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel rehber eşliğinde Atina’ya hareket. Görülecek yerler arasında; Syntagma Meydan’ı, Parlemento Binası, Akropolis, Akropolis Müzesi, Antik Agora şehir merkezinde verilecek serbest zamanın ardından otele geri dönüş. Misafirlerimiz gün boyu havuz, plaj, spa gibi etkinliklere katılabilirler.. Program sonrası otele transfer. Konaklama otelde.
4.Gün
CORİNTH - VOULİAGMENİ Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından misafirlerimiz gün boyu havuz, plaj, spa gibi etkinliklere katılabilirler. Konaklama otelde. Akşam siz değerli misafirlerimizle geleneksel Yunan Tavernasına hareket. Program sonrası otele transfer. Konaklama otelde. Ekstra Corinth Kanalı Turu 15 € Yapımı 1881 ile 1893 yılları arasında olup Yunanistan´ın kuzey kara topraklarını Mora Yarımadası´ndan ayıran tümüyle yapay kanalın ismidir.. Uzunluğu yaklaşık 6,3 km´dir ve Adriyatik ve Ege Denizi arasında seyredecek gemiler için yaklaşık 400 km tasarruf sağlamaktadır.
5.Gün
VOULİAGMENİ – ATİNA – FREE SHOP - ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Atina’ya hareket. İlia Lalaouni Mücevher Müzesi’ni ziyareti. McArthurGlen Designer Outlet de alışveriş için serbest zaman. Rehberin belirteceği saatte buluşma ve hareket. Sınır kapısına varışa müteakip free- shop alışveriş için serbest zaman. Sınır kapısı geçişi sonrası Çanakkale ‘ye varış. Servislerin sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

* Tüm Transferler · 3 Gece Lüks Butik Otel Konaklaması · 3 Sabah kahvaltısı · 1 Akşam Yemeği · Yunan Tavernasında Eğlence · Plajlara Shuttle Hizmeti


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harcı (15TL), Müze Giriş Ücretleri, Vize Bedeli (150€)


Bunlar da ilginizi çekebilir

FRANSA - İTALYA

4 TEMMUZ 2019 | 8 GECE 9 GÜN

DALMAÇYA KIYILARI & BAL...

26 TEMMUZ 2019 | 5 GECE 6 GÜN

ATİNA TURU

12 Ağustos 2018 | 4 GÜN