+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

BERLİN & NOEL PAZARLARI TURU

10 Aralık 2020 | 4 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 500
  • Beş Yıldızlı
    Otel
  • Sabah
    Kahvaltı
  • Uçak
  • Profesyonel
    Rehberlik

Açıklama

Yazdır

BERLİN & NOEL PAZARLARI TURU

Berlin ve Dresden Noel Pazarına unutulmaz bir yolculuk.


Tur Programı

1.Gün
Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında siz değerli misafirlerimizle 01.30 buluşma. 02.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. Pegasus Hava Yolları’na ait PC979 sefer sayılı 12.15 uçağıyla Berlin’e hareket. Yerel saatle 13.20’de Berlin’e varış. Alanda bekleyen özel otobüsümüzle Berlin şehir turumuz başlıyor. GÜN 1 BERLİN ŞEHİR TURU Profesyonel rehber eşliğinde görülecek yerler arasında; Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendarmenmarkt, Karl Marx Allee görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele hareket ve konaklama.
2.Gün
GÜN 2 POTSDAM & KURFÜRSTENDAMM TURU 75€ Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra yemekli Potsdam turumuzu yapacağız. Berlin'in güneybatısındaki Havel nehri üzerinde konumlanan Potsdam, 1918 yılına kadar Prusya krallarının eski rezidansı olarak bilinir. Şehir, birbirleriyle birleşen gölleri, parkları ve biricik kültürel manzaralarıyla özellik kazanır. Tam günlük bu programda ayrıca Sans souci Sarayı Bahçesi, Schloss Cecilienhof Gezisi ve turun bitiş noktası olan Kurfürstendamm Alışveriş Turu`nu içerir. Sarayların ve bahçelerin krallığı olan Potsdam şehri; Berlin’e yaklaşık 30 km mesafededir. Tur sonrası otele hareket ve konaklama. Fiyata dahil olan hizmetler: Transfer + Rehberlik + Öğle Yemeği + Saray ve bahçeleri giriş ücreti.
3.Gün
GÜN 3 DRESDEN & STRİEZELMARKT NOEL PAZARI TURU 75€ Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Dresden & Striezelmarkt Noel Pazarı turumuzu yapacağız. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Kuzeyin Floransa'sı Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe Nehri’nin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransa’sı “da denir. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir. Sarayın parkında yürüyüş yapabilirsiniz. Ardından akşam Avrupa’nın en büyük Noel pazarlarından olan Striezelmarkt’ a hareket ediyoruz. Burada verilecek serbest zaman sonrası Berlin’e hareket. Konaklama otelde.
4.Gün
GÜN 4 BERLİN & ÇANAKKALE Sabah otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Berlin Havalimanı’na hareket. Pegasus Hava Yolları PC978 sefer sayılı 11.45 uçağıyla İstanbul’a hareket. Varışa müteakip alanda siz değerli misafirlerimizi bekleyen otobüsümüzle Çanakkale’ye hareket. Varışa müteakip servislerin sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

• Profesyonel Türkçe Rehberlik Servisi • Çanakkale- İstanbul- Çanakkale Transferleri • İstanbul- Berlin- İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri • 3 Gece 4&5 Yıldızlı Otel Konaklaması • 3 Sabah Kahvaltısı


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler


Bunlar da ilginizi çekebilir

SELANİK & KAVALA

17 EKİM 2019 | 2 GÜN

STRASBURG & EUROPAPARK

18 Kasım 2019 | 5 GÜN

ROMANYA & TRANSİLVANYA ...

22 KASIM 2019 | 3 GÜN

İSPANYA TURU

20 MART 2020 | 5 GECE 6 GÜN