+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

FETHİYE TURU

2 EYLÜL 2022 | 4 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 3500
 • Lüks Otobüs
 • Dört Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Akşam
  Yemekleri
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Seyahat Sağlık
  Sigortası
 • Araç İçi
  İkramlar

Açıklama

Yazdır

FETHİYE TURU

* İki yetişkin katılımcının yanında 0-5 yaş grubu katılımcılar ücretsiz. 6- 11 yaş grubu katılımcılar için %50 indirim uygulanır. * Single konaklama farkı: 750₺. * Ön rezervasyon bedeli 1500₺’dir. Tur katılım ücret ödemesi, hareket tarihinin 30 gün öncesi ödenir. Katılımcıların koşulsuz iptal hakkı hareket tarihinin 14 gün öncesine kadar geçerlidir. Mücbir koşullarda ise tur katılım ücreti koşulsuz olarak müşteriye iade edilir.


Tur Programı

1.Gün
ÇANAKKALE & DALYAN MAVİ SEYAHAT Siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydanında sabah saat 01.00’da buluşma ve Dalyan’a hareket. Yol üzeri verilecek molalarla Dalyan'a varış ve yerel turist rehberi eşliğinde Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası sonrası vererek Dünyaca ünlü plajın keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında teknemize binerek sazlıklar arasından otelimize geçiyoruz . Akşam yemeği ve konaklama otelde.
2.Gün
KAYAKÖY & ÖLÜDENİZ Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de (Kıdrak Lagünü) yaklaşık 6 saat yüzme molası veriyoruz. Mola sırasında isteyen misafirlerimiz deniz bisikleti, kano, parasailing vsr yapabilirler. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3.Gün
GÖKOVA MAVİ SEYAHAT Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Dileyen misafirlerimizle EKSTRA tekne turu için Gökova’ya doğru hareket ediyoruz. Evleriyle mimari ödül sahibi olan Akyaka’ya ulaşıyoruz, Azmak Çayı kenarından körfeze doğru bir gezinti yapıyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı’nın güzelliği daha hafızanızdan silinmeden Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz (EKSTRA). Bu tekne turumuzda; Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’nda verilen yüzme molamızın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz.Tur bitimi otele hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelde.
4.Gün
PAMUKKALE & HİEARAPOLİS & ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Pamukkale’ye hareket. Varışa müteakip yerel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Pamukkale Travertenleri, Hierapolis Antik Kenti, Pamukkale Köyü. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Çanakkale’ye hareket. Varışa müteakip servislerin sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

Tüm Transferler, 3 Gece Otel Konaklaması, 3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği, Dalyan Tekne Turu, Yerel Turist Rehberliği Servisi, Seyahat Sağlık Sigortası, Sıcak & Soğuk Servis (Transfer Süresince)


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler

• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri. Gökova Tekne Turu


Bunlar da ilginizi çekebilir

ADALAR & AĞVA

2023 BAHAR | 2 GÜN

BATI KARADENİZ TURU --...

12 KASIM | 2 GÜN

FETHİYE TURU

2 EYLÜL 2022 | 4 GÜN

PAMUKKALE - SALDA

2022 BAHAR | 2 GÜN