+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

Pamukkale - Kuladokya (Kula Peri Bacaları)

17 Aralık CUMARTESİ | 2 GÜN 1 GECE
Paylaş
Kişi Bası 1200
  • Dört Yıldızlı
    Otel

Açıklama

Yazdır

Pamukkale - Kuladokya (Kula Peri Bacaları)

Çanakkale çıkışlı Pamukkale, Kuladokya, Taşyaran Vadisi, Ulubey Kanyonu Turu. Doğa harikası Kula Peri Bacaları, Kuladokya, Taşyaran Vadisi, Ulubey Kanyonu, Tarihi Kula Evleri ve Pamukkale Travertenleri, hepsi bu turda.


Tur Programı

1.Gün
Kuladokya - Taş Yaran Vadisi- Ulubey Kanyonu Çanakkale hareketli Kuladokya Taşyaran Vadisi Ulubey Kanyonu turumuza sabah 02:00’de siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’ nda buluşuyoruz ve geceyi konforlu aracımızda geçiriyoruz. Sabah kahvaltı molası sonrasında ilk ziyaret noktamız bir doğa harikası olan Kuladokya ya da diğer adıyla Kula Peri Bacaları olacaktır. Kuladokya’ da vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Uşak şehir merkezine çevireceğiz ve Uşak merkezde vereceğimiz serbest zaman ve öğle yemeği molası sonrasında kısa bir yolculukla Taş Yaran Vadisi’ ne gideceğiz. Akar suların ve doğanın gücüne bir kez daha şahit olacağımız ve ziyaretçilerimizi adeta büyüleyen ortamı ile Taş Yaran Vadisi’ ni ziyaret edecek ve dünyanın ikinci büyük kanyonu Ulubey Kanyonu’ na gideceğiz. Kanyon manzarasını seyredebileceğimiz seyir terası üzerinde kanyon manzarasını seyredecek ve fotoğraf molası vereceğiz. Ulubey Kanyonu ziyaretimiz sonrasında turumuzun son ziyaret noktası olan Tarihi Kula Evleri’ ni görmeye gideceğiz. Kula şehir merkezinde bulunan tarihi yapılar ve sokaklar arasında yürüyüş yaparken geçmişe adeta yolculuk yapacaksınız. Türk Kültürü Müzesi’ni, Kula Evlerinin bulunduğu sokakları, Beyler Evi Kilisesi, Rum Evleri, Zafer İlkokulu, Öpüşen Çatılar, Zabunlar Konağı’ nı gezip Kula Çarşısı’ nda alışveriş molası veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında rotamızı konaklayacağımız otelimize çevireceğiz. Otelimizde akşam yemeği dahil konaklayacağız.
2.Gün
Pamukkale Travertenleri Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, rotamızı bir dünya harikası olan Pamukkale’ ye çevireceğiz. Pamukkale aynı zaman da Hierapolis Antik Kentini’ de kapsamaktadır. Antik kent kalıntıları içerisinde kısa bir yürüyüş yaparak rehberimizin anlatımlarıyla dünyanın yedi harikasından birisi Pamukkale travertenlerinin olduğu yere ulaşacağız. Travertenler dünya üzerinde birkaç noktada daha karşımıza çıkmakta fakat Pamukkale bunların en büyüğü ve ziyaretçilerini en çok etkileyen yer. Antik dönemde aynı zamanda termal su kaynakları sayesinde bir hastane görevi üstlenen bölgede rehberimiz siz değerli misafirlerimize serbest zaman verecek ve serbest zaman sonrasında , Çanakkale’ ye dönüş için tekrar yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde uygun bir tesiste yemek molası veriyoruz ve gece saatlerinde Çanakkale şehir merkezinde oluyoruz. Çanakkale şehir merkezinde siz değerli misafirlerimize bu turumuzda bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkür ederken bir sonraki Abidos Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

D2 belgeli lüks ve konforlu araçlarla ulaşım Profesyonel rehberlik hizmeti 1 gece yarım pansiyon konaklama (akşam yemeği ve kahvaltı) Milli parklar giriş ücretleri


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk gün alınacak kahvaltı, öğle yemeği İkinci gün öğle ve akşam yemeği Müze ve ören yeri giriş ücretleri Kişisel harcamalar


Bunlar da ilginizi çekebilir

ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU...

HERGÜN | GÜNÜBİRLİK

Edirne Turu

24 Aralık Cumartesi | 1 Gün

GÖKÇEADA TURU

HER PAZAR | 1 GÜN

ASSOS ANTİK KENTİ- BOZC...

HER CUMARTESİ | 1 GÜN