+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

SANTORİNİ - MYKONOS - ATİNA TURU

17 HAZİRAN 2018 | 7 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 849
 • Lüks Otobüs
 • Dört Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Seyahat Sağlık
  Sigortası
 • Araç İçi
  İkramlar

Açıklama

Yazdır

SANTORİNİ - MYKONOS - ATİNA TURU

Yunanistan'ın kültür başkenti Atina , Dünya'nın en ünlü eğlence adası Mykonos , Adaların en romantiği Santorini'ye eşsiz bir gezi !


Tur Programı

1.Gün
1.GÜN Siz değerli misafirlerimiz ile Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında 21.00’da buluşma. Bagaj ve kontrol işlemlerinin ardından 21.45 ‘de hareket. Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz boyunca araç içi sıcak - soğuk ikramlarımızın tadına bakabilirsiniz.
2.Gün
2.GÜN Atina Sabah Atina şehir merkezinde kahvaltı.Kahvaltı sonrası şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında ; Agora, Zeus Tapınağı, Acropolis , Parlamento Binasi, Syntagma-Omonia Meydanları, Cumhurbaskanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou Bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi Üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme.
3.Gün
3.GÜN Mykonos Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından Pire limanına hareket ve sizleri limanda beklemekte olan gemiye biniş. 3 Saat sürecek yolculuğumuz boyunca Ege Denizi’nin harika manzaraları sizlere yol boyunca eşlik edecek. Peki bu ada neden bu kadar meşhur ? Denizi masmavi. Gece hayatı dillere destan. Her türlü bar, gece kulübü, taverna adada bulunuyor. Arnavut kaldırımı labirent sokaklarında, bembeyaz evlerin masmavi pencerelerine baka baka sokaklarında kaybolup, begonvil ve sardunyaların sokakları güzelleştirdiği, muhteşem deniz ürünlerini tadıp, harika kokteyllerini içip sabah gündoğumuna kadar eğlenip günbatımını da aynı güzellikte izleyebililirsiniz. Adaya varışımızın ardından otele transfer.Otele yerleşmenin ardından otelde dinlenebilir veya otelin havuz , plaj , spa gibi özelliklerinden faydalana bilirsiniz. Akşam üstü 16.30 ‘da 4 saatlik Mykonos keşif turuna katılıyoruz. Burada lokal rehberler de bizlere eşlik edecek. Görülecek yerler arasında ; Little Venice , Yel Değirmenleri , Peter the Pelican ,Ano Mera ,Panagia Paraportiani Kilisesi ,Kalafatis Beach. Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman.
4.Gün
4.GÜN Mykonos Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Misafirlerimiz otelin Havuz , Spa vb. imkanlarından faydalanabilir. Dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü plajları , restaurantları ve şehri doyasıya keşfedebilir. (Mykonos’da yapılabilecek her türlü aktivite için tur rehberiniz sizlere yardımcı olacaktır.)
5.Gün
5.GÜN Santorini Sabah kahvaltı sonrası limana hareket. İstikametimiz Yunanistan’ın en romantik adası Santorini.Adaya varışımızın ardından otele yerleşme ve serbest zaman. Misafirlerimiz otelin Havuz , Spa vb. imkanlarından faydalanabilir. Dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü sokakları , restaurantları ve şehri doyasıya keşfedebilir. (Santorini’de yapılabilecek her türlü aktivite için tur rehberiniz sizlere yardımcı olacaktır.)
6.Gün
6.GÜN Santorini Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün sürecek olan Santorini Adası turumuz başlıyor.Görülecek yerler arasında ; Prophet Elias , Megalochori , Akrotiri , Red Beach , Perivolos Beach , Santo Wines , Oia . Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. (Turumuzda Santorini’nin en ünlü plajlarında yüzme imkanı bulacaksınız.)
7.Gün
7.GÜN Sabah kahvaltı sonrası limana hareket. Atina’ya doğru geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Atina’ya varışa müteakip şehir merkezine hareket. Burada size Yunan Kahvesi ikramımız olacaktır. Alışveriş ve yemek için serbest zaman ve Çanakkale’ye hareket . Tur bitimi Çanakkale .

Fiyata Dahil Hizmetler

Lüks Otobüsler İle Ulaşım , Profesyonel Rehberlik , Lokal Rehberlik , 1 Gece Atina'da , 2 Gece Mykonos'da , 2 Gece Santorini'de 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama , Gemi Biletleri , Sabah Kahvaltıları , Seyahat Sağlık Sigortası , Atina'da , Mykonos'da , Santorini'de Şehir Turları .


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle ve Akşam Yemekleri , Vize (145€ ) , Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL) , Müze ve Ören Yeleri Giriş Ücretleri.


Bunlar da ilginizi çekebilir

SANTORİNİ - MYKONOS - ...

17 HAZİRAN 2018 | 7 GÜN

FRANSA - İTALYA TURU

5 TEMMUZ 2018 | 8 GECE 9 GÜN

BÜYÜK AVRUPA TURU

1 Ağustos 2018 | 17 GÜN 16 GECE

RAMAZAN BAYRAMI ATİNA -...

14 HAZİRAN 2018 | 3 GECE 4 GÜN