+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

İSKANDİNAVYA TURU

25 HAZİRAN 2018 | 7 Gece 8 Gün
Paylaş
Kişi Bası 1199
 • Lüks Otobüs
 • Dört Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Tekne
  Turu
 • Uçak
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Seyahat Sağlık
  Sigortası

Açıklama

Yazdır

İSKANDİNAVYA TURU

İskandinavya turu sizi Stockholm, Oslo, Göteborg ve Kopenhag’ı kapsayan masal gibi bir kuzey tatilini muhteşem fiyatlar ve taksit imkanı ile gerçekleştirmeye davet ediyor.


Tur Programı

1.Gün
1. Gün: İstanbul- Stockholm Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında 22.00’da buluşma. Bagaj ve kontrol işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. İstanbul – Stockholm arası uçuşumuzdan sonra Stockholm’e varış. Alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile panoramik Stockholm şehir turu. Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, orta çağdan kalma Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.
2.Gün
2. Gün: Stockholm Sabah kahvaltısının ardından Viking Vaasa turu. Turumuzda; 17. yy’da yaptırılmış olan ve uzun yıllar deniz dibinde kaldıktan sonra su yüzeyine çıkartılan, döneminin tek örneği savaş gemisi Vaasa’yı ziyaret ediyoruz. Gezi sonrası otelinize transfer ve geceleme.
3.Gün
3. Gün: Stockholm- Karlstad- Oslo Sabah kahvaltısı sonrası Oslo’ya hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Oslo’ya varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Residance Müzesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
4.Gün
4. Gün: Oslo Sabah kahvaltısının ardından Flam Fiyort turu. Tam gün sürecek bu turumuzda ana kara içerisine 250 km girmiş olan dünyanın en büyük fiyordunu görüyoruz. Sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. Olağanüstü tabiat güzellikleri eşliğinde yapacağımız otobüs yolculuğumuzda, 12. yüzyıldan kalma ve inşaatında çivi kullanılmayan Borgund Kilisesi'ni görüp dünyanın en uzun tüneli olan Laerdal’dan geçerek Flam’a varıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından iki saat sürecek Flam – Gudvangen arasındaki tekne yolculuğumuzda yüksek, dar fiyortlar, şelaleler ve küçük fiyord köyleri sizleri manzarasıyla büyüleyecek. Gudvangen’e varışımızın ardından Oslo’ya dönüyoruz. Dönüş yolu üzerinde Aurland vadisi üzerinde panoramik noktada durup fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme.
5.Gün
5. Gün: Oslo- Göteborg Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Göteborg’a hareket. Varışımızın ardından panoromik Göteborg şehir turu. Bu turumuzda Şehir Tiyatro Binası, Opera Binası, Poseidon Heykeli, Alman ve Haga Kiliseleri ile Göteborg’un deniz feneri olarak kabul edilen Masthugget Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
6.Gün
6. Gün: Göteborg- Malmö - Kopenhag Sabah kahvaltısının ardından Malmö ve Kopenhag’a hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri Malmö’ye varışımızın ardından, Malmö kalesi, Turning Törso binası, Liman bölgesi gördükten sonra şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir mühendislik harikası, dünyanın ikinci büyük köprüsü olan Oresund’dan (8500 mt) geçiyoruz ve Kopenhag’a varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turumuzda Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
7.Gün
7. Gün: Kopenhag Sabah kahvaltısının ardından Danimarka Şatoları ve Rivierası turu. Tur sırasında Kronborg Hamlet Kalesi ve Frederiksborg Kraliyet Yazlık Evi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
8.Gün
8. Gün: Kopenhag- İstanbul Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. İstanbul’a varışa müteakip alanda bizi bekleyen otobüs ile Çanakkale’ye hareket. Tur bitimi Çanakkale – İskele.

Fiyata Dahil Hizmetler

• İstanbul-Stockholm/Kopenhag-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri • 4 ve 5 yıldızlı otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklama • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri • Tüm şehirlerarası transferler • Panoramik Stockholm, Karlstad, Oslo, Göteburg, Malmö ve Kopenhag şehir turları • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri • Seyahat Sağlık Sigortası


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş biletleri


Bunlar da ilginizi çekebilir

ORTA AVRUPA TURU

20 TEMMUZ 2018 | 8 GECE 9 GÜN

BÜYÜK BALKAN TURU

6 TEMMUZ 2018 | 7 GECE 8 GÜN

BÜYÜK AVRUPA TURU

1 Ağustos 2018 | 17 GÜN 16 GECE

KLASİK İTALYA - GÜNEY F...

22 NİSAN 2018 | 7 GECE 9 GÜN