+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

KAPADOKYA, KAYSERİ & ERCİYES KAYAK MERKEZİ TURU (SÖMESTR)

29 Ocak Hareketi ! | 2 Gece 3 Gün
Paylaş
Kişi Bası 399
 • Lüks Otobüs
 • Dört Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Akşam
  Yemekleri
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Seyahat Sağlık
  Sigortası
 • Araç İçi
  İkramlar

Açıklama

Yazdır

KAPADOKYA, KAYSERİ & ERCİYES KAYAK MERKEZİ TURU (SÖMESTR)

Karlı görüntüler altında süper promosyon! KAPADOKYA & KAYSERİ Bölge’de konaklama ayrıcalığı ile… Vaktiniz yollarda geçmesin! Erciyes Kayak Merkezi, Ihlara, Derinkuyu, Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Devrent, Paşabaşı, Avanos, Hacıbektaş, Kayseri


Tur Programı

1.Gün
Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında buluşma ve hareket. Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri’nde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra, İç Anadolu`nun en yüksek dağlarından Hasan Dağı`nın eteklerine gidiyoruz. İçerisinde 105 tane kilise barındıran IHLARA Vadisi’nde; Ağaçaltı, Yılanlı ve Sümbüllü Kiliseyi ziyaret ediyor ve Melendiz çayı boyunca keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından NARLIGÖL (ACI GÖL) KRATER Gölü’ne gidiyor ve anılarımızın arşivine yeni fotoğraflar ekliyoruz. Daha sonra bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü DERİNKUYU YERALTI Şehri’ni geziyoruz. Ardından peribacaları oluşumlarını incelemeye başlıyor ve öğle yemeği için UÇ Hisar’a gidiyoruz. Yemek sonrası bir zamanların insanlara yardım eden perilerinin, güvercinlere dönüştükten sonra da insanlara yardım etmeye devam etmelerinin efsanesini dinliyor ve ilk olarak GÜVERCİNLİK Vadisi’ni ardından UÇHİSAR Kalesi’ni görüntüleme fırsatı buluyoruz. Sonrasında bu kez bölgeye özgü ONYX TAŞ’ının atölyede ustalarının elinde şekillenip esere dönüşüne tanıklık ediyor ve Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için O AĞACIN ALTINDA ’ya gidiyoruz. Ardından Zelvenin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT Vadisi’nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını ÜÇ GÜZELLER ’de veriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımız ile birlikte ekstra olarak Kapadokya Türk Gecesi Eğlencesi.
2.Gün
Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra tura çıkıyoruz. Dünya’nın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Karın hiç eksik olmadığı Erciyes’te 3916 metre yükseklikte, kar ve kayak keyfi yapmak için serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen konuklarımız da kafelerde muhteşem manzaralar eşliğinde keyif yapabilirler. Ardından hatıra kardan adamımızı grup ile yaparak önünde fotoğrafımızı da çektirdikten sonra, kış manzaraları seyri eşliğinde Erciyes’ten ayrılıyor ve ünlü Kayseri mantısı (ekstra) yemeye gidiyoruz. Sonrasında şehri gezmeye başlıyoruz. Görkemli yapılarından olan Hunat Hatun Külliyesi ‘ni gezip, Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvay-i Milliye binası olarak kullanılan Saat Kulesi’nin görülmesinin ardından Pastırmacılar Çarşısı ‘nda alışveriş için serbest zaman kullandıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3.Gün
Göreme, Asmalı Konak, Turasan, Çanakkale *** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra) ‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.) Sabah kahvaltısının ardından otelimizden aldıktan sonra Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini birleştirerek ziyarete gelenlere doyumsuz zevk yaşatan GÖREME AÇIK HAVA Müzesi’ne gidiyoruz. Ardından bir filme doğru yolculuk yaparak ASMALI KONAK Evi’ni ziyaret ediyoruz. Volkanik arazinin armağanlarından Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini TURASAN ŞARAP Fabrikası’nda dinledikten sonra ÇAVUŞİN’e gidiyoruz. ÇANAK ÇÖMLEK Atölyesi’nde çömlekçilik hakkında bilgi alıyor ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Daha sonra Kapadokya’nın özgün mimarisini yansıtan doğal yapılardan birisinde öğle yemek molası vererek Kapadokya’dan ayrılıyor ve doğru Çanakkale’ye hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından şehrimize ulaşma ve tur bitimi.

Fiyata Dahil Hizmetler

• Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri • 2 Gece Belirtilen Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2) • Profesyonel Rehberlik Hizmeti • Seyahat Sigortası Güvence Paketi • Araç içi İkramlar


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler


Bunlar da ilginizi çekebilir

KAPADOKYA, KAYSERİ & ER...

29 Ocak Hareketi ! | 2 Gece 3 Gün

ANADOLU TURU

21 Nisan 2018 | 9 Gece 10 Gün

YEDİGÖLLER- SAFRANBOLU ...

17 Kasım 2017 | 1 GECE 2 GÜN

MARDİN- MİDYAT – HASANK...

9-11 MART 2018 | 2 GECE 3 GÜN