+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

DUBAİ TURU

13 NİSAN 2018 | 3 GECE 4 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 599
 • Lüks Otobüs
 • Dört Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Uçak
 • Profesyonel
  Rehberlik

Açıklama

Yazdır

DUBAİ TURU

Dubai turu ile Ortadoğu’nun ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin yıldızı olan bu şehri keşfedecek, uygun fiyatlı turlarla unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.


Tur Programı

1.Gün
GÜN 1: Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında sabah 17.00 ‘da buluşma. Bagaj ve kontrol işlemlerinin ardından 01.15`de Dubai`ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.10`da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai`yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turu. Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah`a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
2.Gün
GÜN 2: Sabah kahvaltının ardından rehberinizin belirleyeceği saatte buluşma ve Yemekli Çöl Safari turu için hareket 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek yerel danslar eşliğinde günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otele transfer. Geceleme otelde.
3.Gün
GÜN 3: Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. (90 USD) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panoramik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari Dünyasında fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai`ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Show Cruise) turuna katılabilirler. (70 USD) Dubai`nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai`nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.
4.Gün
Gün 4: Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, ardından Dubai Eski Çarşılar turu. Turumuz, Ortadoğu`nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazar’ı, Altın Pazar’ı ve Antik Kapalı Çarşı`nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları`na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 20.50`de İstanbul`a hareket. Türkiye yerel saati ile 00.20`de İstanbul`a varış. Alanda sizleri bekleyen Abidos Travel otobüsleri ile Çanakkale’ye hareket ve tur bitimi.

Fiyata Dahil Hizmetler

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER: • ÇANAKKALE – İSTANBUL – ÇANAKKALE TRANSFERLERİ • İSTANBUL – DUBAİ – İSTANBUL EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ • 3 GECE 4 YILDIZLI OTELDE KONAKLAMA • 3 SABAH KAHVALTISI, 1 AKŞAM YEMEĞİ • ÇÖL SAFARİ TURU • DUBAİ MALL, FOUNTAİN SES VE IŞIK GÖSTERİSİ, DUBAİ ESKİ ÇARŞILARI TURU • SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize Bedeli ( 100 EUR ) , SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI : 25 EURO


Bunlar da ilginizi çekebilir

BÜYÜK BALKAN TURU

6 TEMMUZ 2018 | 7 GECE 8 GÜN

SANTORİNİ - MYKONOS - ...

17 HAZİRAN 2018 | 7 GÜN

BÜYÜK AVRUPA TURU

1 Ağustos 2018 | 17 GÜN 16 GECE

ORTA AVRUPA TURU

20 TEMMUZ 2018 | 8 GECE 9 GÜN