+90 286 213 42 43     Bizi Takip Edin

BODRUM & MARMARİS & FETHİYE TURU

21 EYLÜL 2018 | 3 GECE 4 GÜN
Paylaş
Kişi Bası 975
 • Lüks Otobüs
 • Beş Yıldızlı
  Otel
 • Sabah
  Kahvaltı
 • Akşam
  Yemekleri
 • Tekne
  Turu
 • Profesyonel
  Rehberlik
 • Seyahat Sağlık
  Sigortası

Açıklama

Yazdır

BODRUM & MARMARİS & FETHİYE TURU

Güney'e unutulmaz bir yolculuk . Lüks otellerde konaklama ayrıcalığı !


Tur Programı

1.Gün
Siz değerli misafirlerimizle Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında saat 01.00 ‘da buluşma.01.25’de hareket. Gece boyu sürecek yolculuğunuz boyunca araç içerisinde bulanan sıcak & soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. GÜN 1 BODRUM Sabah saatlerinde Bodrum’a varışın ardından kahvaltı için mola. Kahvaltıdan sonra profesyonel rehber anlatımlarıyla görülecek yerler arasında; Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeolojik Müzesi, Mydos Kapısı, Antik Tiyatro, Zeki Müren Evi Saat 14.30 ‘da otele yerleşme ve otelde serbest zaman. Otel’de bulunan havuz, plaj, spa vb. tüm imkânlardan dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.
2.Gün
GÜN 2 AZMAK ÇAYI - GÖKOVA KÖRFEZİ – GÖKOVA MAVİ YOLCLUK TEKNE TURU - SEDİR ADASI - AKYAKA - MARMARİS Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa molanın ardından Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İnce kum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz daha sonra Marmaris’e hareket ve serbest zaman Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Otel’de bulunan havuz, plaj, spa vb. tüm imkânlardan dilediğinizce faydalanabilirsiniz.
3.Gün
GÜN 3 DALYAN TEKNE TURU – KÖYCEĞİZ – GÖCEK - FETHİYE Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Köyceğiz ve Göcek güzergâhını takip ederek Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz. Dalyan üzerinde bulunan M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını Panoramik olarak görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İz tuzu Plajında verdiğimiz mola sonrası Göcek’e uğruyoruz. Marinasında tekneleri ve güzelliği ile herkesi büyüleyen şirinliği ile Göcek’teki gezimizi tamamlayarak. Katrancı Koyunun güzel manzarasını görerek ve fotoğraflarını çekerek Fethiye’deki otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Otel’de bulunan havuz, plaj, spa vb. tüm imkânlardan dilediğinizce faydalanabilirsiniz.
4.Gün
GÜN 4 Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Fethiye şehir merkezinden geçerek Babadağ’ın eteklerinden Ölüdeniz’e ulaşıyoruz. Tabiat Parkı içerisinde verecek olduğumuz serbest zamanın ardından eski adı Levissi olan Kayaköy gezimizi gerçekleştiriyoruz. Mübadele döneminin acılarını yansıtan atmosferde rehberimizin anlatımlarıyla yaşanmışlıkları hayal ediyoruz. Antik Likya Bölgesinin önemli kentlerinden Karmylassos kalıntıları üzerinde kurulmuş olan Kayaköy, daha sonraları Levissi adıyla anılmış ve mübadele dönemine kadar yoğun bir yerleşim alanı olmuştur. Gezimizin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Âşıklar tepesi diye adlandırılan noktadan Fethiye'nin manzarasını izlerken Amyntas Kral Kaya mezarının ihtişamına hayran kalacağınız bir gezi için ufak bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Son olarak Antik Telmessos kentinin tesadüf eseri ortaya çıkarılan Tiyatro binasını gözlemliyoruz. Tur bitimi ve Çanakkale’ye hareket.

Fiyata Dahil Hizmetler

- Lüks otobüsler ile tüm transferler - 3 gece 4&5 yıldızlı otellerde lüks konaklama - 3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği, 1 Öğle Yemeği ( Tekne’de) - Profesyonel Rehberlik Hizmeti - Tekne Turları - Seyahat Sağlık Sigortası - Sıcak & Soğuk İkramlar TUR KATILIM BEDELİ: 975 TL


Fİyata Dahil Olmayan Hizmetler


Bunlar da ilginizi çekebilir

KARADENİZ TURU

28 Eylül 2018 | 6 Gece 7 Gün

YEDİGÖLLER- SAFRANBOLU...

20 EKİM 2018 | 1 GECE 2 GÜN

ESKİŞEHİR / KONYA TURU...

13 Ekim 2018 | 2 GÜN

ULUDAĞ & CUMALIKIZIK TU...

16 ARALIK 2018 | GÜNÜBİRLİK